درباره ما

صفحه اصلی / درباره ما
شرکت ایرانی طرح را بیشتر بشناسید

بخش طراحی سایت ایرانی طرح سابین وب

باتوجه به رشد روز افزون بخش طراحی وب سایت ایرانی طرح ، شرکت ایرانی طرح برآن شد تا مجموعه جدید و مستقل طراحی وب سایت خود با نام سابین وب را رونمایی کرده و قوی تر از قبل به فعالیت خود ادامه دهد..

زین پس شما کاربران عزیز می توانید در برند جدید سابین وب تمام فعالیت ها و سفارشات خود را انجام دهید و بصورت آنلاین و همچنین اختصاصی از سیستم پشتیبانی این بخش نیز لذت ببرید.

با توجه به اینکه سابین وب از ایرانی طرح بصورت مستقل شروع به فعالیت کرده است ، بنابراین بخش پشتیبانی مشتریان گرامی نیز از وب سایت ایرانی طرح به سابین وب منتقل شده است و شما می توانید با نام کاربری و رمز عبور های قبلی خود وارد پنل پشتیبانی شده و سوالات و مشکلات خود را با ما درمیان بگذارید.

سابین وب چیست ؟

  • سابین به معنای سرو کوهی است و یک لغت فرانسوی به شمار می رود. این سرو ها به صورت کاملا طبیعی حتی در فصول پاییز و زمستان سبز مانده و در ارتفاعات کوه هایی با ارتفاع بسیار زیاد رشد می کنند و همیشه سبز می مانند.
  • از این رو به دلیل اینکه شعار شرکت ایرانی طرح همیشه آنلاین و در دسترس بودن و ماندگاری است ، بر آن شدیم تا دامنه هایی نسبت به حرفه و فعالیت خود را انتخاب نماییم و برند های جدیدی را بوجود آوریم.
  • بنابراین ؛ برند های سابین وب و سابین سرور یعنی : مثل سرو همیشه سبز ، مثل کوه همیشه استوار
بازدید از ایرانی طرح

وب سایت زیر مجموعه شرکت ایرانی طرح


ایرانی تم

برندی متفاوت و انحصاری از شرکت ایرانی طرح که در زمینه فروش قالب و افزونه و ... بسیار موفق عمل کرده و در طی دو سال فعالت خویش ، 3000 هزار کاربر ایرانی را به خود جذب کرده است.

سابین سرور

برندی تازه متولد شده با سرپرستی ایرانی طرح ، که خود عهده دار سرپرستی بیش از 7 هزار کاربر فعال می باشد. سابین سرور عهده دار بخش میزبانی وب سایت شما عزیزان در ایرانی طرح می باشد.

جوملا ساز

جوملا ساز برندی انحصاری برای شرکت ایرانی طرح می باشد که در زمینه طراحی قالب و پلاگین های جوملا فعالیت می کند و تحت نظر مدیر ارشد بخش برنامه نویسی سابین وب می باشد.

ایرانی طرح

ایرانی طرح سرپرست اصلی این برندها است و حکم پدر این برندهای تازه متولد شده را دارد. تنها شعار ایرانی طرح پایداری سرویس ها و همیشه در دسترس بودن سرویس هاست و اکنون با برند های جدید این رویای ما به واقعیت تبدیل گشته است.