طراحی سایت – طراحی وب سایت

 

امروزه داشتن یک وب سایت ایمن و مفید و پر درآمد کابوسی شده است برای تمامی مردم در دنیای دیجیتال و همه با خود می گویند وقتی دیجی کالا یا یک شرکت دیگر به این بزرگی درحال فعالیت است من موفق نمی شوم. ما در این زمینه اعتماد به نفس شما را به خودتان بر می گردانیم تا راحت تر تصمیم خود را برای داشتن یک وب سایت ایده آل بگیرید.

تا چند سال پیش داشتن یک وب سایت صرفا برای گسترش کسب و کار و نوعی خودنمایی یک شرکت بود. ولی امروزه جدا از این که داشتن یک وب سایت فعال برای کسب و کار حرفه ای از ضروریات آن سخن می گوید .

راه اندازی وب سایت به طور جدا و مستقل از شغل و پیشه اصلی شرکت , به طور مستقل در آمد زا نیز است. مانند بسیاری از مدارس یا دانشگاه ها که به غیر از شغل اصلی خود شروع به فروش نمونه سوالات مدارس و دانشگاه ها می کنند.این یک مثال بارز و عالی است اگر معنی و مفهوم داشتن وب سایت را بدانید.

اگر به دنبال پیشرفت در کار خود در دنیای مجازی نیز هستید ، به فکر این نباشید که دیجی کالا و … است من موفق نمی شوم. ما سعی خواهیم کرد به گونه ای پیشرفت سایت شما را به خودتان نشان دهیم که به این دنیای مجازی علاقمند شده و کسب در آمد خود را چندین برابر کنید .


اهدافی که در راه اندازی وب سایت باید به آن اشاره نمود عبارتند از :

  1. ارتباط و کسب و اطلاعات شرکت-شخص یا فروشگاه را سریعتر می کند.

  2. دفتر دوم و شغل دوم شما محسوب می شود و همچنین اعتبار بیشتر نسیب شما می شود.

  3. ایجاد بازار مجازی که در واقع بازتابی از بازار حقیقی است ، اگر اهلش باشید موفق خواهید شد.

  4. اگر مدیر شرکت بزرگی هستید در امر مدیریت محتوای اداری و اعضای خود سهولت بیشتری ایجاد می شود.

  5. ایجاد بازار رقابت در بین رقبای هم سطح خود بصورت جهانی در بستر اینترنت.

  6. ارتباط بیشتر مردم با کسب و کار شما و تبدیل شدنتان به برند خاص


در زیر می توانید تمام توضیحاتی که نیاز دارید تا  درمورد سایتی که قرار است طراحی شود را بدانید ، برای شما آماده کرده ایم .