طراحی سایت شخصی

وب سایت شما به عنوان یک رزومه ی دیجیتال  به شما در سرعت بخشیدن به پیشرفت شغلیتان کمک خواهد کرد.
گرچه شبکه های اجتماعی و وبلاگ ها می تواند برای افراد به عنوان یک معرفی کننده ی آنلاین باشد، اما داشتن یک وب سایت شخصی تحت دامنه ی اینترنتی مختص فرد، برای کسانی که لازم به داشتن سایت شخصی هستند، چندین برابر مفید تر می باشد.
امروزه اهمیت اینترنت به عنوان یک بستر اطلاعاتی بی کران بر هیچکس پوشیده نیست. شما هم می توانید با توجه به تخصصی که دارید و هدفی که در ذهن می پرورانید یک وب سایت شخصی داشته باشید و از این طریق با دنیا در ارتباط باشید و ارتباطات جدیدی بدست آورید.
طراحی سایت شخصی

طراحی وب سایت های شخصی که توسط طراحی سایت سابین وب ساعت ارائه می شوند کاملا به طور اختصاصی برای شما طراحی شده و از هیچ وب سایت شخصی دیگری کپی برداری نمی شود ، مگر اینکه شما به ما اطلاع دهید که شبیه به یک سایت خاصی نیاز دارید،   به همین جهت شما می توانید با صرف هزینه مناسب صاحب یک وب سایت اختصاصی یا آماده شوید.

نمایش مشخصات، رزومه ی فردی، اطلاعات تماس، داشتن گالری تصویر و یا گالری فیلم، نمایش تخصص ها و یا خدمات قابل ارائه، نوشتن پست ها و مطالب با امکان دسته بندی و ده ها امکان دیگر از جمله قابلیت هایی است که یک فرد با طراحی سایت شخصی می تواند به آن برسد.

همچنین وب سایت شخصی که توسط ما طراحی می شود کاملا سازگار با موتورهای جستجو بوده و مطالبی که در آن قرار می دهید به سرعت در موتورهای جستجو نمایش داده می شود و در رتبه های بالا قرار می گیرد.

طراحی وب سایت شخصی تخصص ما است و ما بر اساس نیاز و بودجه شما می توانیم راه حل های مختلفی را به شما پیشنهاد دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد طراحی سایت شخصی با ما از طریق فرم پایین صفحه تماس بگیرید.

 

برخی از امکانات و ویژگی هایی که معمولا یک وب سایت شخصی باید دارا باشد، از جمله زیر است:

  1. دسته بندی ساده مطالب و معمولا یک سطری ( Category & Tags )
  2. بخش اخبار ( News )
  3. بخش مقالات ( Blog )
  4. بخش تصاویر و … ( Gallery )
  5. بخش تماس و نظرات (Comment)
  6. با این امکانات و ویژگی ها می توان دارای یک سایت شخصی و بهینه شد. ( Seo )
  7. و صد ها امکانات دیگر که در حین عقد قرارداد به صورت کامل بیان خواهد شد.

 

ثبت سفارش