طراحی سایت خبری

افراد مختلف بنا بر اقتضای شغلی یا حتی علاقمندی شخصی و خیلی دلایل دیگر از اخبار مختلف استقبال می کنند.
سایت های خبری آنلاین از جمله سایت های پر مخاطب در سطح جهان می باشند و از آنجا که به مرور زمان استفاده از خبرنامه های کاغذی کم شده و به تعداد کاربران آنلاین اضافه می شود ، نیاز به سایت های خبری آنلاین بیش از پیش حس می شود.

اگر در فکر طراحی و راه اندازی یک سایت خبری هستید ، بعد از یک طراحی بهینه و کابرپسند ، برای پیشرفت و موفقیت به چیزی جز محتوای مفید و حقیقی و طراحی متناسب با نوع کاربری خبری ندارید .
خبر هرچه دست اول تر و داغ تر ، ارزشمند تر و پر طرفدار تر است ؛ پس اگر در فکر راه اندازی سایت خبری هستید به یاد داشته باشید لازم است گاهی سایت شما ساعتی و حتی دقیقه ای آپدیت شود تا در عرصه رقابت خبرنامه های آنلاین حرفی برای گفتن داشته باشید .

طراحی سایت خبری

طراحی سایت خبری

طراحی سایت خبری به دلیل اهمیت سایت های خبری و پربازدید بودن این سایت ها، بسیار مورد توجه قرار می گیرد. با طراحی سایت درست و تولید محتوا مناسب برای سایت خبری، می توان مخاطب های بسیاری را جذب نمود.
تمایل کاربران به سایت های خبری به این دلیل است که می توانند خبرها را در لحظه دریافت نمایند. طراحی سایت خبری نسبت به گذشته از اهمیت بالاتری برخوردار بوده و این امر با توجه به گسترش شبکه های اجتماعی مانند تلگرام و اینستاگرام می باشد.
تعداد مخاطب برای سایت های خبری از اهمیت بالایی برخوردار است. از آنجایی که کاربران بسیاری نیاز خود را در گوگل سرچ می کنند، کسب رتبه خوب در نتایج جستجو گوگل می تواند اثر مستقیم در میزان بازدید از وب سایت داشته باشد. بنابراین باید بر روی سئو سایت تمرکز شود. همچنین طراحی سایت خبری باید برای کاربران جذابیت لازم را داشته باشد.

 

ارائه خبر و اطلاع رسانی با فرمت های گوناگون:

بازدیدکننده ای را تصور کنید که با خبر متنی ۵صفحه ای روبرو می شود ؟ به نظرتان انگیزه ای برای ادامه ی مطالعه خواهد داشت ؟ قطعا نه . اما ترفندی وجود دارد که خشکی و عدم انعطاف ایم متن ها را کم کرده و اکثرا با آن آشنایی دارند . این ترفند سالیان سال است که در کتب درسی و روزنامه ها نیز پیاده می شود .
اضافه کردن تصویر به منابع کاغذی و افزودن تصویر ، صدا و ویدئو به منابع اینترنتی است که تا حد زیادی مشکل عدم جذابیت برخی مقالات را کاهش می دهند .
حتی ممکن است یک خبر به فرمت صدا یا ویدئو ارائه شود که اشکالی ندارد فقط باید قابلیت اشتراک گذاری اخبار به فرمت مالتی مدیا در سایت تعبیه شده باشد .

طراحی وب سایت خبری

در طراحی سایت خبری چه امکاناتی نیاز دارید ؟

 

 1. تیتر گذاری اخبار
 2. امکان ایجاد خبر و ویرایش و حذف آن
 3. امکان ایجاد رو تیتر و زیر تیتر
 4. لید خبر
 5. قابلیت انتخاب سرویس های خبری
 6. قابلیت  انتخاب تگ مرتبط
 7. انتخاب وضعیت انتشار
 8. تعیین نوع خبر
 9. تعیین زمان انتشار
 10. اضافه کردن تصویر برای اخبار
 11. مدیریت اخبار تصویری و آپلود تصاویر نامحدود برای خبر به همراه قابلیت درج و حذف و و یرایش
 12. امکان درج و حذف و و یرایش اخبار چندرسانه ای
 13. ایجاد نوع نمایش اخبار در سایت (ویژه-ویژه گروه-…)
 14. مدیریت سرویس های  خبری
 15. درج خبر از سایت های دیگر
 16. ایجاد سرویس های خبری به تعداد نامحدود در دو سطح
 17. مدیریت درج اخبار در سرویس های خبری
 18. نمایش اخبار مرتبط در سرویس های خبری
 19. تعریف سطح دسترسی برای کاربران به بخش های مختلف
 20. مدیریت آرشیو اخبار ( آرشیو موضوعی اخبار)
 21. نمایش اخبار پربازدید برای ادمین سایت
 22. نمایش پربحث ترین اخبار برای مخاطب
 23. مدیریت گزارشات
 24. و صد ها امکانات دیگر که در حین عقد قرارداد بیان خواهند شد.

 

ثبت سفارش