طراحی سایت پزشکی

امروزه طراحی سایت پزشکی یکی از نیاز های اساسی پزشکان می باشد، علم پزشکی هر روزه در حال پیشرفت و تکامل می باشد و فقدان اطلاعات و دسترسی کم به اطلاعات درست در این زمینه کاری می تواند برای خیلی از افراد مشکل ساز گردد. روزانه میلیون ها نفر در سراسر دنیا به دنیال پیدا کردن پزشک مورد نظر خود هستند، جستجو در گوگل و پیدا کردن وب سایت پزشک مورد نظر می تواند کمک بسیار بزرگی به بیمارن بکند.

در دنیای الکترونیک امروز به دلیل دستیابی راحت برای فراگیری علوم مختلف افراد سعی دارند تا بیشتر نقاط مبهم موجو در ذهنشان را از طریق اینترنت به به جواب برسانند.

طراحی سایت پزشکی

در کنار این موضوع افرادسعی دارند تاکارهای روز مره خود را نیز به راحتی به انجام برسانند. شما به عنوان پزشک به طراحی وب سایت پزشکی برای خدمت رسانی بهتر به بیماران خود نیاز دارید. شما با داشتن وب سایت پزشکی،توانایی این را پیدا میکنید تا رزومه کاری خود را در اختیار بیمارانتان قرار دهید.این امر موجب ایجاد حس اعتماد بین شما و مخاطبتان میگردد.همچنین در طراحی سایت پزشکی امکان رزرو وقت به صورت آنلاین وجود دارد که ارتباط بیماران با شما را بسیار راحت تر و سریعتر میکند.این نکته دارای اهمیت بسیار زیادی برای بیماران است که میتوانند بدون حضور فیزیکی نوبت خود را دریافت کنند.

همچنین با طراحی سایت دندان پزشکی ، دندان پزشکان می توانند کارهای خود و کیفیت کار خود را به نمایش گذاشته تا مخاطبان بتوانند با شناخت خیلی بهتر نسبت به پزشک خود از خدمات آن پزشک یا کلینیک استفاده نمایند.

یکی دیگر از ویژگی های طراحی سایت دندانپزشکی امکان ایجاد پرونده های پزشکی برای بیماران می باشد تا بیماران بتوانند با داشتن اطلاعات ورود خود به سایت به صورت آنلاین سوابق پزشکی خود را بررسی نمایند و یا به صورت آنلاین نسبت به پرداخت ها اقدام نمایند.

طراحی سایت پزشکان باید به شکلی باشد که مراجعه کنندگان بعد از ورود به سایت بتوانند تمامی خدمات و امکانات آن مرکز را ببینند. تجربه کاربری (UX) در اینگونه سایت ها بسیار مهم می باشد، ارائه مطالب علمی و بروز بودن سایت هم بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

داشتن امکاناتی همچون رزرو وقت آنلاین و اطلاعات تماس نیز از جمله امکانات مورد نیاز برای طراحی سایت پزشکان می باشد که به صورت کامل در زیر اشاره کرده ایم.

طراحی وب سایت پزشکی

به برخی از امکانات مهم طراحی سایت پزشکان در زیر اشاره می کنیم : 

 1. نمایش رزومه و معرفی پزشک (Resume)
 2. معرفی مطب یا کلینیک(Introduction)
 3. قابلیت پرداخت آنلاین حق ویزیت(Online payment  For Visit)
 4. رزرواسیون و قابلیت تعیین وقت ویزیت(Visit Time)
 5.  قابلیت انتشار اخبار، مقاله ها و دانستنی های پزشکی(News & Blog)
 6. معرفی شرکت های طرف قرارداد بیمه(Introduction Of Insurance Contract Companies)
 7. نمایش مکان دقیق مطب در گوگل مپ(View the exact location of the office in Google Map)
 8. مدیریت پرونده های بیماران(Manage patient records)
 9. ارائه ی خدمات و تخصص ها(Provide services and expertise)
 10. افزایش مراجعه کنندگان و بیماران به شما(Increase the number of referrals and patients to you)
 11. سیستم پرسش و پاسخ و نظردهی برای ارتباط با بیماران(Faq & Comment)
 12.  اطلاع رسانی اطلاعات تماس به مراجعه کنندگان و بیماران(Newslater)
 13.  قابلیت ارسال ایمیل به بیماران(Email Sending)
 14. قابلیت ثبت سوابق پزشکی بیماران(Recording medical records of patients)
 15.  امکان نظر سنجی و به اشتراک گذاری نظرات، سوالات و تجارب بیماران(Possibility to survey and share comments, questions and experiences of patients)
 16. امکان پرداخت آنلاین حق ویزیت(Online Pay)
 17. و صدها امکانات دیگر که در عقد قرارداد خدمت شما بیان خواهد شد.

 

ثبت سفارش