طراحی سایت تفریحیطراحی سایت دانلودی

طراحی سایت تفریحی و سرگرمی :معمولادر ایران اکثر مردم از اینترنت استفاده ی تفریحی و سرگرمی میکنند. آنها در وب سایت های آنلاین بازی گشت و گزار کرده و بازی میکنند یا از سایت هایی همانند فال و لطیفه استفاده میکنند.

پس اگر وب سایتهای تفریحی جذاب و خوب طراحی شده باشند و محتوا و مطالب آنها برای بیننده جذاب باشد قطعا جزء سایت های اینترنتی پر بازدید می شوند.

در حال حاضر در بین خیلی از سایت ها، طراحی سایت تفریحی در بورس است. به این دلیل که اینگونه سایت ها غالبا در زمره پرمخاطب ترین سایت ها قرار دارند.
عکسهای خنده دار و فان، گیم های به روز ، اس ام اس های جالب ، دانلود موسیقی یا کلیپ های کوتاه و غیره از نمونه هایی هستند که مخاطبان را به سمت اینگونه سایت ها می کشانند.

پس اگر طراحی سایت تفریحی به صورت درستی اجرا شده باشد و از چارچوب درست و صحیحی پیروی کرده باشد و قالب مناسبی  از لحاظ طراحی و کدنویسی را دارا باشد مسلما تبدیل به یکی از پرمخاطب ترین سایت های ایران خواهد شد.

 

طراحی سایت تفریحی

 

طراحی وب سایت تفریحی یا طراحی سایت دانلودی به دو بخش تقسیم می گردد .

 بخش اول طراحی سایت های تفریحی به منظور عرضه گیم های به روز و مقایسه های آنلاین است و دومین بخش طراحی سایت های تفریحی در باره سایتهای سرگرم کننده نظیر مطالب کوتاه و اس ام اس ها و غیره می باشد که بخش نخست احتمال دارد از نظر امکانات و چارچوب با بخش دوم اندکی متمایز باشد.

سرعت بارگذاری سایت می بایست بالا باشد تا کاربران از سایت ناراضی نباشند و حاضر به ماندن در صفحه باشند. ( بانس ریت باید زیر ۳۰ درصد باشد ) 
در طراحی سایت تفریحی بایست بخشی برای ثبت نظرات مراجعه کنندگان موجود باشد. 
قالب سایت طوری گزینش و طراحی گردد که به بهینه سازی سایت لطمه ای نزند.
در طراحی سایت تفریحی یا همچنین در طراحی سایت دانلودی مناسب تر است که انجمن های گفتگو هم وجود داشته باشند .
امکان عضویت در سایت برای علاقمندان وجود داشته باشد. و …
شیوه درآمد سایت های تفریحی تبلیغات و فروشگاه ها می باشد. در همین موازات اصلی ترین نکته در طراحی سایت های تفریحی دقت در اصل های بهینه سازی سایت می باشد به طوری که طراحی سایت در نتیجه های موتورهای جستجو رنگینگ مناسبی داشته باشد و آمار بازدید را بالاتر ببرد.

در این حالت است که مراجعه کننده ها و مشتری ها تمایل زیادی برای سفارش تبلیغات خواهند داشت.

 

طراحی وب سایت تفریحی

 

کسب درآمد در طراحی سایت تفریحی و سرگرمی به چه شکلی است ؟

معمولا این سایت ها عمده در آمد را از بخش تبلیغات دارند چون در سایت های سرگرمی طیف وسیعی از مخاطبان را داریم و آمار بازدیدشان بالاست ، درآمدشان بیشتر بر پایه تبلیغات است.

این سایت ها با وجود بازدید کننده زیاد بهترین مکان برای تبلیغ وبسایتها و محصولات تجاری شما میباشند.

پس هدف مهم در یک وبسایت تفریحی کسب کردن  آمار بسیار بالای بازدیدکنندگان است. قطعا اگر سایت بخواهد برای تبلیغات جذاب باشد تا کسب درآمد کند ، آمار بازدید باید زیاد و همیشگی باشد، پس این موضوع سیاست اصلی صاحب سایت است.